CZK
Česká pošta zajistí doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR obvykle následující pracovní den při podání zásilky do rozhodné doby pobočky pošty*.


Zkraťte si čas na poště pomocí aplikace Poslat zásilku a předejte nám podací data k balíku elektronicky.

V základní ceně je automaticky zahrnuta Udaná cena balíku až do hodnoty 50 000 Kč, přičemž je možné za příplatek uvést jako udanou cenu až 100.000 Kč

U zásilky si můžete zvolit doplňkovou službu Cenný obsah a navýšit si udanou cenu až na 1 000 000 Kč.

Česká pošta nabízí doplňkovou službu Garantovaný čas dodání, se kterou balík dodáme nejpozději do 14:00 hodin v pracovní den i v sobotu.

Díky doručení na kód nově umožníme bezpečné bezkontaktní doručení pro většinu balíků bez dobírky.

Nově rozšiřujeme Balíkovny i mimo pošty. Na tato výdejní místa si můžete Balík Do ruky nechat přesměrovat pomocí aplikace Změna doručení online. Podmínkou pro možnost přesměrování a jeho převzetí je výdej balíku na kód.

Ve vybraných městech a obcích (zip, 23kB) (zip, 20kB) doručí Česká pošta zásilky ještě dříve, nejpozději do 12:00 hodin.

Adresátovi zasíláme SMS nebo e-mail s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání.

V řadě míst ČR nabízí Česká pošta možnost Odpoledního doručení do 19:00. V Krajských městech nabízíme možnost doručení v Časových pásmech.

Balík s hmotností 30 - 50 kg je ideální pro přepravu domácích spotřebičů nebo krmiva pro domácí mazlíčky.


*Rozhodná doba, tedy doba, dokdy musí být nejpozději zásilka na konkrétní poště podaná tak, aby mohla být doručena následující pracovní den. Tato doba je na jednotlivých pobočkách individuální, doporučujeme zkontrolovat v adresáři poboček.