CZK

Naše společnost AKC REAL GROUP, s.r.o. se specializuje na širokou oblast prodeje dřevních sortimentů a lesů.

Tento e-shop WOOD-ONLINE.EU vznikl po dlouholetých profesních přípravách obchodních specialistů, lesních odborníků, specialistů z IT a realitní oblasti. Propojením nejmodernějších IT technologií a 12-ti leté praxe z obchodu s veškerým dřevním sortimentem a lesními nemovitostmi přinášíme na evropský trh servis, který není standardem. Zaměřujeme se na privátní i korporátní klienty.

Naše společnost se zabývá prodejem různých typů dřevních sortimentů, dřevní hmoty, a to jak na skladě, na odvozním místě či v lese, a to i v případě zájmu i včetně vybraného lesa, kde se nachází koupená dřevní hmota. Prodáme, nebo zajistíme i zprostředkování prodeje různé skladby dřevní hmoty v různých dřevních sortimentech, a to na různých pozicích: sklad, odvozní místo, na stojato, na pozemku. Vybraný dřevní sortiment je možné po dohodě získat včetně ploch. Poskytujeme i široké právní a finanční poradenství v oblasti veškerých dřevních sortimentů či lesů. Díky silnému finančnímu zázemí a vyškolenému odbornému personálu je naše společnost schopna obsloužit vaši koupi, či poptávku v bezkonkurenčně nejkratším čase.

Tým našich pracovníků je schopen velmi rychle reagovat na požadavky klienta. Naše činnost se neomezuje pouze na zajištění přímého prodeje dřevních sortimentů, dřevní hmoty, či dřevní hmoty včetně ploch lesů, ale je také zaměřena na komerční poradenství při výběru koupě vhodného dřevního sortimentu. Považujeme za svou povinnost podílet se na potřebách a požadavcích našich zákazníků, či dlouhodobých obchodních klientů a napomoci vyřešit daný problém.