CZK

OZONIZOVANÉ OLEJE A BAMBUCKÉ MÁSLO


Vysoce dezinfekční oleje a Bambucké máslo, které je vhodné i jako dezinfekční krém.

Ozonizované oleje získají nasycením ozonem velmi silné dezinfekční vlastnosti. Všechny tyto oleje tak působí antibakteriálně a mohou se použít přímo na zranění i jiné napadení bakteriemi.

Skvělé jsou výsledky při napadení streptokoky a podobnými i velmi infekčními bakteriemi.

Velmi dobré výsledky jsou při včasném ošetření spálenin od slunce i od tepla. Pokud se oleje aplikují okamžitě, tak zklidní kůži a pomáhají vstřebat tekutinu, která se obvykle vytvoří pod kůží, takže se při použití olejů ani neobjeví pupínky a puchýře. Samozřejmě záleží na intenzitě spálenin, ale pokud je kůže ještě v pořádku při ošetření, tak se většinou podaří zklidnění a zhojení i přes noc do druhého dne, maximálně do dvou dnů.

Také jsou výborné zkušenosti při ošetření štípanců od hmyzu, kdy během chvíle dochází ke zklidnění a zmizí svědění s nutkáním ke škrábání. Také pomáhají při tomto ošetření výborné dezinfekční vlastnosti olejů, které mohou zabránit infekci z poranění a štípanců.

Výborně se těmito oleji ošetřují opruzeniny i dekubity, které se vydezinfikují a ihned nastává proces hojení výrazně kratší než standardně.

Například ozonizovaný konopný olej používají potápěči pro ošetření zranění (o korály a ostré ryby) při potápění. Olej dokáže okamžitě vydezinfikovat a pomůže zastavit krvácení a pomáhá při hojení a regeneraci.

V případě velké citlivosti pokožky, pokud vyvolá podráždění přecházející k pálení u citlivější pleti na intimních partiích, nebo u miminka, je možné smíchat s nenasyceným 100% čistým olejem a snížit tak obsah ozonidů podle vlastní potřeby a citlivosti pokožky.

  • Ozón vyráběný z lékařského kyslíku se dlouhodobě vhání do oleje až do nasycení. Výrobce používá vlastní patentovanou technologii a know-how pro extrémně vysoké nasycení oleje ozonem, u olivového oleje je výrobcem tento olej nasycen i více než 10% hmotnosti ozonem až do tuhého stavu vzhledem připomínající lékařskou vazelínu, při tom se jedná jen o čistý, panenský za studena lisovaný olej a plynný ozon, vše čistě přírodní produkty bez chemie.
  • Vyráběné oleje jsou s obsahem 6 - 12 hmotnostních %.
  • Ozón stabilizuje olej, doplní o výrazné dezinfekční účinky.
  • V BIO olejích dezinfikuje a zabraňuje dalším infekcím, ničí opary, veškeré infekce i plísně a kvasinky, pomáhá na spáleniny od ohně i slunce, na kousnutí hmyzem i od zvířat kde dezinfikuje rány, při opakovaných masážích se vstřebá i hlouběji a zmírňuje bolesti, pomáhá na záněty kloubů, páteře, uleví bolesti kloubů, revmatickým bolestem, uleví zánětu uší, očí. Ve směsi s plnidly je možno použít jako protizánětlivou zubní pastu.
  • Další vlastnosti jsou závislé na nosném oleji.


TRIOXYS Oliva

TRIOXYS Konopí

TRIOXYS Sezam

TRIOXYS Bambucké máslo

Vzhledem k současné situaci, kdy je největší potřeba dezinfekce pro každodenní použití doporučujeme Bambucké máslo, které dokonale dezinfikuje a zároveň vyživuje pokožku, hydratuje a pomáhá také proti zánětlivým onemocnění a kožním chorobám.

Zachováváme ceny! Nezvyšujeme ceny, i když je mnohem větší zájem.